Październik 25 2014 14:37:32
RADIO LEJDIS GOL
Strona Główna PZPN RLG FACEBOOK PIŁKARKA PL PIŁKA DLA KOBIET WOMEN SOCCER GIRL GOAL KOBIECA PIŁKA RLG TWEETER YOUTUBE DOLNOŚLASKI ZPN KPZPN LZPN LUB. ZPN ŁZPN MAŁOPOLSKI ZPN MZPN OZPN PODkARPACKI ZPN PODLASKI ZPN POMORSKI ZPN ŚZPN ŚW.ZPN WMZPN WZPN ZZPN CZAS FUTSALU 40minut FUTSAL EKSTRAKLASA KADRA A KOBIET AFC KADRA A FUTSAL U 19 U 17 LIVE SPORTS BEACH SOCCER POLSKA FUTBOLISTKI KLUBY EKSTRALIGA LIGI KOBIECE FUTBOL RP.POL WPNU

czas futsalu
40minut.pl
40minut

Witamy
*** OFICJALNE RADIO PIŁKARSTWA KOBIECEGO *** GRAMY LIVE! *** SŁUCHAJ NAS CO DNIA ! *** RADIO LEJDIS GOL ***
RADIO LEJDIS GOL ( LIVE ) WITAMY !
Newsy

Serwery ShoutCASTTwoja przegądarka nie wspiera pływających ramek!

Słuchaj nas na Androidzie!

Aby nas słuchać pobierz aplikację na swój telefon a następnie wpisz identyfikator naszej stacji: 26068

BY SŁUCHAĆ NASZEGO RADIA W URZĄDZENIACH MOBILNYCH TYPU IPHONE LUB IPAD , NALEŻY KLIKNAĆ W ODNOŚNIK POD IKONKĄ WINAMP ZNAJDUJACA SIĘ PO PRAWEJ STRONIE STRONY RADIA PONIZEJ ZEGARKA !

UEFA Development Cup U 17 SŁOWENIA !
Newsy

Już w dniu dzisiejszym REPREZENTACJA POLSKI U17 w Piłce Nożnej Kobiet rozegra swoje pierwsze spotkanie w Turnieju UEFA DEVELOPMENT CUP.Przeciwniczkami Reprezentacji Polski będzie zespół Ukrainy.Początek spotkania z Ukrainą o godz:18.00. Polki Rozegrają swój mecz w Odranci.Trener Nina Patalon do dyspozycji posiada :
1. Małgorzata Grec (KS AZS Wrocław)
2. Aneta Turkiewicz (KS AZS Wrocław)
3. Klaudia Kubaszek (1 FC Katowice)
4. Aleksander Nieciąg (Bronowianka Kraków)
5. Julia Wycisk (Czarni Sosnowiec)
6. Agnieszka Jędrzejewicz (GKS Górnik Łęczna)
7. Kasandra Parczewska (GKS Górnik Łęczna)
8. Weronika Lichy (MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki)
9. Weronika Zawistowska (MUKS Praga Warszawa)
10. Monika Kędzierska (MUKS Praga Warszawa)
11. Kinga Kołek (MUKS Praga Warszawa)
12. Wiktoria Słowy (Sztorm AWFiS Gdańsk)
13. Marcjanna Zawadzka (Sztorm AWFiS Gdańsk)
14. Aleksandra Kopecka (Sztorm AWFiS Gdańsk)
15. Edyta Bator (UKS Tygryski Świętochowice)
16. Klaudia Miłek (UKS Tygryski Świętochłowice)
17. Wiktoria Marszewska (KKPK Medyk Konin)
18. Oliwia Siemińska (KKP Bydgoszcz)
19. Nicole Panas (Scottish United Edmonton FC)

UEFA Development Cup. Radenci, 10:30
ELIMINACJE MISTRZOSTW ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ KOBIET ! LIVE !
Newsy W meczu Eliminacyjnym do Mistrzostw Świata 2015 które odbędą się w Kanadzie,POLSKA NARODOWA Reprezentacja Kobiet w Piłce Nożnej,zremisowała z BiH 1:1.Jedyną Bramkę dla Polski zdobyła EWA PAJOR.

U 17 KOBIETY - POLSKA !!! ZESPOŁEM ROKU !!!
Newsy

Wielki sukces naszej Reprezentacji U 17 w Piłce Nożnej Kobiet,która w plebiscycie Piłki Nożnej zdeklasowała zawodowstwo! Sukces tym większy że to przecież osiągnięcie nie łatwe,a jednak to One pozostawiły w cieniu zawodową piłkę męską!Sukces jak najbardziej zasłużony bo przecież historyczny - jeszcze żadna Polska Reprezentacja Kobieca do tej pory nie zdobyła Tytułu Mistza Europy! To One są jego autorkami,i temu zaprzeczyć nie idzie.Zawodowa piłka męska operuje wielkimi pieniędzmi,w porównaniu do kobiecej piłki nożnej to sumy wprost zawrotne.Tym bardziej należy podziwiać te dziewczyny za to co zrobiły,a zrobiły wiele by Polskie Kobiece Piłkarstwo było na ustach nie tylko kibiców w Polsce,ale i w Europie i na Świecie.Gdy one walczyły o ten tytuł - byliśmy z nimi! Komentowaliśmy ich mecze przeżywając wielkie emocje.To zdobyte trofeum - to ofiara tych dziewczyn:krew,pot,i łzy...to ofiara okupiona też licznymi kontuzjami,leczonymi do dziś! I czegoś tutaj nie rozumiem ...Trener Witkowski na gali przy mikrofonie zamiast w pierwszych słowach podziękować swoim dziewczynom za wszystko,bo to One grały a nie on,bo to One były aktorkami tych widowisk a nie on.... rozpoczął dziwnie lansować swoje jestestwo! To była żenująca Bufonada Trenerze Witkowski! To był wielki dzień tych Dziewczyn - Tych piłkarek które ten Tytuł WYWALCZYŁY !!!Pan o tym zapomniał najwyraźniej! Pan myślami był przy kontrakcie trenerskim,przy dalszej swojej Trenerskiej Karierze a co za tym idzie - też przy bankomacie... I Pan jest selekcjonerem?... Potraktował Pan swoje piłkarki nie jako kobiety które coś wywalczyły - ale jak bieliznę którą zawsze można zmienić na inną.Uważam że gdyby role były odwrócone - to Te dziewczyny Podziękowały by Panu w pierwszej kolejności.Ale czegóż można się spodziewać po kimś,kto wspiera swoje włąsne interesy myśląc że ,,nadeszła TA Chwila - to moje 5minut'' - Mikrofon zobowiązuje Panie trenerze,nie był pan na wiecu w hide parku,gdzie każdy może powiedzieć co chce.Piał pan peany o różnych związkach.... a gdzie były Dziewczyny? . ... No właśnie zabrakło ich! Zabrakło podziękowania dla Autorek tak wielkiego Sukcesu! Gdyby można było przyznać nagrodę w kategorii WŁASNY LANS - to byłby pan bezkonkurencyjny.To nie był Selekcjoner ,,TEJ'' Złotej Reprezentacji ... To był człowiek któremu własny interes przesłaniał oczy.
WESOŁYCH ŚWIĄT !!!
Newsy

Futsal: Polska – Turcja 4:1 !
Newsy

Reprezentacja Polski w futsalu wygrała dzisiaj w Krośnie z Turcją 4:1 (3:1). We wtorek o zwycięstwo w całym turnieju zagramy z Białorusią, która pokonała Gibraltar 13:0.
Po dwie bramki dla biało-czerwonych zdobyli Marcin Kiełpiński oraz Tomasz Dura, a autorem honorowej bramki dla Turcji był Ismail Celen.

Wtorkowy mecz Polska – Białoruś rozpocznie się o godz. 17. - TRANSMISJA LIVE NA NASZEJ ANTENIE ! POCZĄTEK STUDIA - 16.00 !

Bramki: Marcin Kiełpiński 2 (4, 18), Tomasz Dura 2 (20, 22) - Ismail Çelen (12).
Żółte kartki: Artur Jurczak, Michał Wojciechowski - Cihan Özcan, Kahan Özcan, Serhat Çiçek.
Czerwona kartka: Cihan Özcan (40 - za drugą żółtą).
Polska: Bartłomiej Nawrat - Michał Marek, Tomasz Dura, Artur Popławski, Artur Jurczak - Przemysław Dewucki, Marcin Kiełpiński, Michał Wojciechowski, Michał Kubik, Mateusz Jakubiak, Mateusz Gepert, Marcin Mikołajewicz.
Turcja: Mehmet Aşlamaci, Hüseyin Yıldız - Yasin Erdal, Serhat Çiçek, Cem Keskin, Cihan Özcan - Kahan Özcan, Ismail Çelen.

W PIERWSZYM MECZU 2 DNIA TURNIEJU W KROŚNIE BIAŁORUŚ ROZBIŁA GIBRALTAR 13:0 ! DZIŚ TURNIEJOWY DZIEŃ PRZERWY !

17:00 Polska - Białoruś (LIVE i )

TURNIEJ FUTSALU - KROSNO ! POLSKA - BIAŁORUŚ - GIBRALTAR - TURCJA !
Newsy
RADIO LEJDIS GOL Z WSZYSTKICH MECZY TURNIEJU PRZEPROWADZA RELACJE LIVE !!! W DODATKU ,, CZYTAJ WIĘCEJ '' PONIŻEJ RELACJA Z WCZORAJSZEGO 1 DNIA TURNIEJU !!! ZAPRASZAMY NA NASZE RELACJE LIVE!!!
TURNIEJ - KROSNO 16 - 20 LISTOPAD !!!
Newsy

RADIO LEJDIS GOL z Turnieju w Krośnie przeprowadzi BEZPOŚREDNIE TRANSMISJE LIVE !!! NIE TYLKO Z MECZY REPREZENTACJI POLSKI .... ALE Z WSZYSTKICH ROZGRYWANYCH TURNIEJOWYCH SPOTKAŃ!!! I TO NAS WŁAŚNIE WYRÓŻNIA,NIE DZIAŁAMY WYBIÓRCZO NA ZASADZIE TEN MECZ ROBIMY... A TEGO NIE,BO NASI NIE GRAJĄ.WARTO RÓWNIEŻ PRZEKAZYWAĆ RELACJE Z MECZY NASZYCH PRZECIWNIKÓW i POZNAĆ ICH GRĘ,A MOŻE TEŻ OPOWIEDZIEĆ PRZED MIKROFONEM O ZAGRANIACH PIŁKARSKICH KTÓRE WZBUDZAJĄ ZACHWYT ?.... A MOŻE UKAZAĆ W RELACJI PIŁKARZA KTÓRY SIĘ WYRÓŻNI GRĄ I OCZARUJE KROŚNIEŃSKĄ PUBLICZNOŚĆ ?... TACY JESTEŚMY,TAKIE JEST RADIO LEJDIS GOL TWORZONE PRZEZ LUDZI Z PASJĄ... I NA TYM NIE KONIEC!!! ZBLIŻA SIĘ INAUGURACJA FUTSALOWEJ EKSTRALIGI KOBIET I Z NIEJ RÓWNIEŻ INFORMACJE NA BIEŻĄCO BĘDZIEMY PODAWAĆ NA ANTENIE RADIA LEJDIS GOL !!! ZAPRASZAMY - JESTEŚMY RADIEM DLA WAS !!!
JEDYNE TAKIE RADIO !!!
Newsy

STUDIO LIVE !
Newsy

NASZ GOŚĆ STUDIA LIVE !

Kiedy dopinaliśmy szczegóły Transmisji Live z Bydgoszczy - 2 mecz Futsalowej Reprezentacji Polski ze Słowenią,postanowiliśmy do naszego stanowiska komentatorskiego zaprosić przemiłego Gościa.Tym Gościem była MONIKA KAŹMIERCZAK Piłkarka Ekstraligowego KKP BYDGOSZCZ( na zdjęciu ). Początek naszych rozmów z sympatyczną piłkarką nie był łatwy,Monika jeszcze w takiej roli nie występowała! dlatego potrzebowała chwili czasu na zastanowienie się i podjęcie decyzji czy zmierzy się z Mikrofonowym Wyzwaniem i wcieli się w Rolę Komentatora Sportowego! Na decyzję Moniki nie czekaliśmy długo! Monika jak na piłkarkę przystało zgodziła się na naszą propozycję i Dołączyła do Naszej Radiowej Ekipy!
Słuchając relacji w wykonaniu Moniki doszliśmy do wniosku że piłkarka KKP Bydgoszcz nie tylko ma talent do gry w piłkę, ale i do dziennikarstwa sportowego.Z minuty na minutę nasza Radiowa Koleżanka oswajała się z mikrofonem i komentowała mecz żywo reagując na każdą udaną akcję zespołu Polskiego!Ten Radiowy Debiut Moniki w RADIU LEJDIS GOL był mamy nadzieję nie ostatnim komentarzem meczowym MONIKI KAŹMIERCZAK ,szkoda by było gdyby tego głosu zabrakło na Antenie Radia Lejdis Gol!Mamy nadzieję że sympatyczna ,,KAZIU'' jeszcze nie raz z nami zasiądzie przy mikrofonie by wspólnie poprowadzić RELACJĘ LIVE z meczy ! Śmiało zatem możemy powiedzieć że MONIKA KAŹMIERCZAK należy do RODZINY RADIA LEJDIS GOL ! Moniko - Serdecznie dziękujemy Tobie za wspólne komentowanie w Bydgoszczy ! Praca z Tobą była dla nas naprawdę Wielką Przyjemnością ! DZIĘKUJEMY - JESTEŚ JEDNĄ Z NAS - Jesteś z Ekipy RADIA LEJDIS GOL ! A Klubowi Piłkarskiemu KKP Bydgoszcz życzymy samych Ekstraligowych sukcesów !
POLSKA : SŁOWENIA ( ŚWIECIE - 2 mecz )
Newsy
Finaliści ME ograli Polaków

W rewanżowym spotkaniu towarzyskim kadra Polski w futsalu przegrała dzisiaj ze Słowenią 1:5 (1:2).

Po wczorajszym remisie 2:2, dzisiejsze spotkanie rozgrywane w Świeciu rozpoczęło się znakomicie dla Polaków. Biało-czerwoni objęli bowiem prowadzenie w 10. minucie gry po strzale Michała Kubika. Jak się jednak później okazało, było to jedynie trafienie dla drużyny prowadzonej przez selekcjonera Andreę Bucciola...

Tymczasem Słoweńcy przed przerwą zdobyli dwie bramki, a decydujący dla losów pojedynku był początek drugiej połowy. Wtedy to Polacy w przeciągu dwóch minut stracili kolejne dwie bramki i przegrywali już 1:4. Kropkę nad "i" w 36. minucie gry postawił najlepszy strzelec w historii słoweńskiego futsalu - Igor Osredkar.

Przypomnijmy, że Słowenia to finaliści najbliższych mistrzostw Europy w futsalu, które na początku 2014 roku odbędą się w Belgii.

Polska - Słowenia 1:5 (1:2)

Bramki: Kubik (10.) - Vrabel (14.), Kroflic (16.), Mordej (21.), Osredkar (22. i 36.).
RADIO LEJDIS GOL z obu tych meczy przeprowadziło TRANSMISJE LIVE !